O autorceWitam!


    W internecie i wśród znajomych znana jestem jako Tiga, moim pseudonimem "artystycznym" TigaLioness posługuję się od 4 lat, odkąd mam konto na deviantArt o tej nazwie.

  Naprawdę mam na imię Kasia, mam 18 lat i chodzę do Państwowego Liceum Plastycznego im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach. Rysuję od zawsze, od dziecka, od 15-go roku życia uczę się techniki i rozwijam w kierunku plastycznym.

  Zajmuję się głównie grafiką komputerową i rysunkiem, jednak uwielbiam zajmować się malarstwem, szczególnie fantastycznym, oraz fotografią, również nieco abstrakcyjną. Jestem też na kierunku technik graficznych, więc i tradycyjne metody graficzne nie są mi obce.

    Ta strona, a raczej blog, jest moją próbą sprawdzenia samej siebie - sprawdzenia, jak ludzie odbierają to, co robię. Poza tym nie ukrywam, że szukam konstruktywnej krytyki od obiektywnych osób. Poza tym uważam, że prace plastyczne, sztuka, są dla ludzi. Tworzy się je dla radości lub też refleksji u innych. Malować należy dla własnej radości, ale nie można odmówić jej też innym.

  Więcej o mnie można się dowiedzieć z innych moich blogów, które prowadzę. Piszę dużo opowiadań, wierszy, tekstów, część z nich udostępniam. Mój "główny" blog to Opowieści z dnia zwyczajnego , prowadzę też blog z wierszami i jeden z opowiadaniami; linki do nich można znaleźć na moim bloggerowym profilu.

  Zapraszam też do polubienia strony facebookowej TigaLioness Art oraz do przejrzenia galerii na deviantArt.

Mam nadzieję, że znajdą się osoby, którym moje prace przypadną do gustu. :)

Komentarze

  1. Niedawno obejrzałam dużą część Twojej galerii na deviantArt i bardzo prace przypadły mi do gustu :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cieszę się, bardzo się cieszę, że tak się stało, Rudziku! :)

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

O artyście - parę słów + portfolio.