O artyście - parę słów + portfolio.

Witajcie!

Nazywam się Katarzyna Stefanowska, choć częściej w internecie spotkacie mnie pod pseudonimem TigaLioness, albo TigaLionessART. Jestem 20letnią artystką, jeśli mogę się określić tym mianem w tak młodym wieku - na pewno kocham tworzyć i temu się poświęcam, a to już ogromna część "bycia artystą". Mam bardzo wiele zainteresowań poza plastyką - również muzykę, historię, militaria, motoryzację czy film i ciekawe gry komputerowe. Bardzo kocham zwierzęta, których motywy wykorzystuję często w swoich pracach - jestem też dumnym właścicielem czterech znajd, kota oraz trzech psów, które niejednokrotnie pozowały mi do zdjęć, szkiców czy obrazów.

Obecnie skończyłam Państwowe Liceum Plastyczne w Kielcach, uzyskałam dyplom na specjalizacji technik graficznych, ze specjalnością technik druku artystycznego, tym samym uzyskując tytuł plastyka z PRK V.

W tym roku (tj. 2017) rozpoczynam studia na wydziale Sztuki Nowych Mediów w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie.

Sztuką zajmuję się w wielu dziedzinach - fotografią, rysunkiem, malarstwem, grafiką, rzeźbą, modelowaniem cyfrowym w 3D. Ze względu na swoje zamiłowanie do próbowania nowych technik, wykonuję prace na zamówienia oraz sprzedaję autorskie prace, żeby zdobyć pieniądze na materiały plastyczne i dodatkową edukację w kierunku artystycznym.

Prowadzę swoją autorską stronę na Facebooku, kanał na YouTube oraz profil na Instagramie.

Osoby zainteresowane wspieraniem mojej działalności artystycznej zapraszam na mój profil Patronite: [klik]

Zapraszam też do przejrzenia niektórych moich prac zebranych tutaj:Komentarze